Na rynku opałowym istniejemy od 2004 roku. Przez cały okres naszej działalności zajmujemy się głównie sprzedażą materiałów opałowych, dzięki czemu wypracowaliśmy sobie solidną markę i pozycję na rynku. 

Zapraszamy do współpracy
Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, małe i większe przedsiębiorstwa oraz odbiorców hurtowych. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi firmami zajmującymi się handlem materiałami opałowymi gwarantując najniższe ceny na rynku. Najlepszym tego dowodem na to jest coraz szersze grono naszych partnerów handlowych działających na terenie całego kraju.

Handel detaliczny i hurtowy węglem
Dbając o jakoś sprzedawanych materiałów i oferowanych usług cały czas pamiętamy, że kluczem do sukcesu firmy jest zadowolenie naszych klientów.
Staramy się, aby naszą ofertą przyciągnąć zarówno klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych gwarantując im atrakcyjne ceny oraz pełny profesjonalizm przy realizacji złożonego zamówienia. Dzięki dobrej jakości materiałów, stałym zaopatrzeniu naszych składów opałowych oraz wysokim poziomie świadczonych usług staliśmy się bezkonkurencyjni na naszym rynku.
Chętnie służymy pomocą oraz informacją przy wyborze i zakupie odpowiedniego paliwa do posiadanego pieca co przy obecnej, coraz szerszej ofercie producentów kotłów jest niezwykle istotne w celu uniknięcia pomyłki. Cały czas staramy się poszerzać ofertę naszego asortymentu oraz dopasować ja do panującego na rynku trendu. W trosce o wygodę Klientów detalicznych wprowadziliśmy sprzedaż węgla workowanego. W wielu domach węgiel jest nadal podstawowym źródłem ciepła. Prowadząc sprzedaż węgla przez ponad 10 lat, dobrze poznaliśmy Państwa oczekiwania. Wiemy, czego oczekują Państwo po dostarczonym produkcie. Dla nas ważne jest również aby ekologiczny opał był standardem, który zapewni troskę o środowisko naturalne. Oferta jest przeznaczona dla klientów hurtowych jak i detalicznych.Strona główna | O firmie | Oferta | Galeria | Kontakt | Polityka prywatności

©Copyright © VICTORIA Biuro Handlowe SKŁAD WĘGLA - Chełmiec Nowy Sącz węgiel. Najniższe ceny w mieście. Realizacja: Verakom